ODALARIMIZ

Ekonomik Odalar

Kasa, Klima, Çalışma Masası, Isıtma, Parke/Parke Zemin, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Tuvalet, Terlik, Telefon, Uydu Kanalları, Kablo Kanalları, Düz Ekran TV, Minibar, Uyandırma Servisi ve dekoratif aynalar.

Rezervasyon Yap 360°
Standart Odalar

Bu odalarda standart algılarınıza yeniden yön veriyoruz. Odalarımızın hepsinde led tv, mini bar, kasa, merkezi klima, duman dedektörü, her odada farklı Osmanlı motifli duvar kağıtları, özel İtalyan seramikleri ile dekore edilmiş banyolar ve göz yormayan banyo içi led aydınlatmalar bulunmaktadır. Özel dekore edilmiş şarap kadeh dolaplarımızı da unutmak mümkün değil.

Rezervasyon Yap 360°
Deluxe Odalar

Bu odalar harika bir dekorasyona ve Batı-Doğu etkileşimine sahiptir. LED'lerle aydınlatılan özel dekorasyonlu çatı aynaları ile kendinizi çok özel hissedeceksiniz. Diğer tüm olanaklar bu oda tipinde de mevcuttur. Kasa, Klima, Çalışma Masası, Isıtma, Parke/Parke Zemin, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Tuvalet, Terlik, Telefon, Uydu Kanalları, Kablo Kanalları, Düz Ekran TV, Minibar, Uyandırma Servisi ve dekoratif aynalar.

Rezervasyon Yap 360°
Deluxe Triple

Bu geniş oda özel olarak dekore edilmiştir ve 3 kişilik bir ailenin rahatlıkla konaklayabileceği bir odadır. Bu oda özel yapım altın dekora sahiptir. Tüm oda tiplerinde bulunan olanaklara sahiptir. Kasa, Klima, Çalışma Masası, Isıtma, Parke/Parke Zemin, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Tuvalet, Terlik, Telefon, Uydu Kanalları, Kablo Kanalları, Düz Ekran TV, Minibar, Uyandırma Servisi ve dekoratif aynalar.

Rezervasyon Yap 360°
Family Odalar

Bu geniş oda özel olarak dekore edilmiştir ve 4 kişilik bir ailenin rahatlıkla konaklayabileceği bir odadır. Bu oda özel yapım altın dekora sahiptir. Tüm oda tiplerinde bulunan olanaklara sahiptir. Kasa, Klima, Çalışma Masası, Isıtma, Parke/Parke Zemin, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Tuvalet, Terlik, Telefon, Uydu Kanalları, Kablo Kanalları, Düz Ekran TV, Minibar, Uyandırma Servisi ve dekoratif aynalar.
 

Rezervasyon Yap 360°
Suit Odalar

Çatıda bağımsız ve ayrıcalıklı bir havanın tadını çıkarmak isteyen özel misafirlerimize özel LCD TV ve jakuzi keyfi sunuyoruz. Odalarımız Osmanlı mimarisinden ilham alınarak tasarlanmıştır. Farklı renklerde özel dizayn edilmiş suit odalarımızı siz değerli misafirlerimize sunuyoruz. Bu oda tipi çocuklu aileler için idealdir.

Rezervasyon Yap 360°